Haber ve Duyurular
  • 19 Mart 2014

    Yeni iç dizayn
    Yenilenen iç dizaynı ile M/S ANGELO-II 2014 yazında hizmetinizde. Yeni fotoğraflar çok yakında sitemizde.
Akdeniz'in mavi sularında rüzgar ve güneşi hissedin !
M/S ANGELO–II size sıcakkanlı ve misafirperver ekibiyle Türkiye ve Yunan adalarında memnun edici ve unutulmaz bir Mavi Yolculuk deneyimi sunuyor. Türkiye sahilleri ve Yunan adalarında rüyalarınızın tatilini çok değerli olan Angelo-II yatımızda bulacaksınız.

M/S ANGELO–II, farklı Mavi Yolculuk rotalariyla size değişik tatlar sağlayacaktır.Antik şehirler ve tarihi yerleri, geleneksel Türk hayatını içinde bulunduran renkli kasabaları, inanılmaz gece hayatını, çok özel kara gezilerini, ve yeşil doğanın masmavi denizle buluştuğu kıyıları deneyimleme fırsatı bulabilirsiniz.

M/S ANGELO–II; şnorkel, balıkçılık, su kayağı, wakeboard, rüzgar sörfü, ringo, kano gibi birçok keyifli ekipmanlara sahiptir. Ve de makine gürültüsü olmadan yelken açma şansı…

M/S ANGELO–II; 38 yıllık deneyimli kaptanı ve güleryüzlü ekibiyle size en iyi tatili sağlıyor. Güvenli ve rahat hissedebilirsiniz.

Lütfen her türlü sorunuzu tereddüt etmeden sorabilirsiniz, biz tüm sorularınızı cevaplamaktan büyük mutluluk duyacağız. Mükemmel bir servisten yararlanmak için yapacağınız tek şey; bir tuşla hemen rezervasyon yapmak ve kendinizi Bodrum, Marmaris, Göcek, Fethiye gibi Türk kıyılarında ya da Rodos, Simi, Kos gibi Yunan Adalarında, Mavi Yolculuk yaparken bulacaksınız.

Denizin altında yatan gizemleri, dokunulmamış sahilleri keşfetmek ve güneşin altında bronzlaşmak, gün batımında içkinizi yudumlamak, dolunayda akşam yemeği yemek ve gökyüzünü izlerken uyumak için Akdeniz ve Ege kıyıları sizleri bekliyor!!!
Angelo-II
Göcek, Fethiye
info@angeloyachting.com Telefon : 0 535 817 7643
Faks : 0 252 613 3413
© DECOM Tasarım,2013