Haber ve Duyurular
  • 19 Mart 2014

    Yeni iç dizayn
    Yenilenen iç dizaynı ile M/S ANGELO-II 2014 yazında hizmetinizde. Yeni fotoğraflar çok yakında sitemizde.
Aktiviteler
Mavi yolculuğunuzu daha heyecanlı ve eğlenceli hale getirmek için yapabileceğiniz birçok aktivite mevcuttur.

Şnorkel Malzemeleri ile Dalış : M/S ANGELO-II tüm misafirlerine yetecek kadar snorkele ve palet takımına sahiptir. Mavi yolculuktan önce bize palet numaranızı verdiğinizde, yatta size uygun numarada palet olup olmadığını kontrol edip, eksik olanı tamamlıyoruz. Yolculuğunuz sırasında denizin derinliklerindeki antik gizemleri keşfedeceksiniz.

Balık Tutma : M/S ANGELO-II yeteri kadar amatör balıkçılık malzemelerine sahiptir. Balıkları kendinizin tutması ve içeceklerinizle birlikte yemesi, mavi yolculuğun en eğlenceli taraflarından biridir.

Barbekü : Barbekünün sihirli dokunuşuyla, yiyeceğiniz et, balik ve sebzeleriniz çok daha lezzetli olacaktır.

En İyi Restoranlar : Güzargahınızdaki kasaba ve köylerde bulunan en seçkin restorantlarda ikinci kaptanımız tarafından rezervasyonlarınız yapılabilir.

Gece Kulüpleri : Eğer rotanız uzerinde Marmaris, Bodrum gibi başlıca turistik kasabalar varsa dünyadaki en iyilerden biri olan, Türk gece hayatını deneyimlemek için ikinci kaptanınız tarafından reservasyonlarınız yapılabilir.

Su Sporları : Sizin için su kayağı, wake board ve bazı tür su oyuncakları sağlayabiliriz. Sadece harcanılan mazot kadar bedel alınır.

Rüzgar Sörfü : Hem çocuk hem yetişkinlere, başlangıç ve ileri seviyelerdekiler için rüzgar sörfü tahtaları bulunmaktadır.

Ekstra ödeme ile daha yapabileceğiniz birçok aktiviteler mevcuttur.

Dalış : Türk sularında dalış izni sadece kılavuz ve lisanslı dalgıçların rehberliğinde verilir. Rotanız Marmaris, Bodrum gibi Türkiye nin turistik kentleri içeriyorsa, günlük dalış tekneleri için rezervasyonlarınızı yapabiliriz.

Kara Gezileri : Yolculuğunuzu, Türkiye nin kara gezileri ile birleştirmek tatilinizi mükemmel yapacaktır. İkinci kaptanımız sizin çesitli kara gezileriniz için tüm organizasyonu düzenleyebilir. Gezileriniz sizin rotanıza bağlı olarak değişebilir ve ilginizi çekebilecek hertürlü gezi mümkün kılınabilir. Dalyan, Xanthos, Tlos gibi tarihi yerler Caunos Iztuzu plajı, Saklıkent köy turları, Dalaman çayi üzerine Rafting, Türk hamamı ve Jeep safarileri sizi fazlasıyla memnun edebilecek şeylerden sadece bazıları.

Yürüyüş ve Tırmanma : Yat gezisi sırasında; Yürüyüş ve Tırmanış, rotaların bir çoğunda rehber ile birlikte organize edilebilir.
Angelo-II
Göcek, Fethiye
info@angeloyachting.com Telefon : 0 535 817 7643
Faks : 0 252 613 3413
© DECOM Tasarım,2013