Haber ve Duyurular
  • 19 Mart 2014

    Yeni iç dizayn
    Yenilenen iç dizaynı ile M/S ANGELO-II 2014 yazında hizmetinizde. Yeni fotoğraflar çok yakında sitemizde.
Teknede Yaşam
Tertemiz bir hava ile uyanacak; sakin bir deniz ve mükemmel bir manzara göreceksiniz. Bu huzurlu denizde yüzme keyfinden sonra, taze peynir, taze domates, salatalık, zeytin, bal ve marmelatın olduğu zengin bir kahvaltı sizi bekliyor olacak. Tatilinizin bitmesini istemeyeceğinizi garanti edebiliriz.

Yeterince rüzgar varsa başka bir koya yelken açarken sizde yatın arkasında sessizliğin tadını çıkarabilirsiniz. Yorulmamanız için yolculuğunuzu en fazla 3-4 saat uzunluğunda tutacağız. Daha sonra güneşin altında uzanıp kitabınızı okuyabilir ve içeceğinizi yudumlayabilir; ayrıca Ege’nin masmavi sularını keşfetmek için şnorkelle dalış yapabilirsiniz. Leziz Öğle yemeğinden sonra, şekerleme yapabilir ya da güzel doğada bir yürüyüşün zevkini çıkarabilirsiniz. Rüzgar sörfü, su kayağı, wakeboard gibi su sporları yapabilirsiniz. Muhteşem doğada tertemiz suyun içinde kano ile gezerken ya da ekibimizin sizi 90 HP’lik motor gücü ile ringoda çekerken eğlenebilirsiniz. Çocuklar video oyunları oynayarak da zamanlarını geçirebilirler. İnanılmaz bir manzaraya sahip olacağınızdan, fotoğraf becerilerinizi geliştirmek isteyebilirsiniz.

Aynı mutluluğu Kleopatra koyunda antik kalıntılar arasında yüzerken de yaşayabilirsiniz. Çay saatinde güneşin batımının keyfini çıkarabilirsiniz. Dalgaların güzel seslerini duyarken, gökyüzünün altında gece boyunca arkadaşlarınızla sohbet edebilecek veya güvertede müzik dinleyerek ve dans ederek eğlenebileceksiniz. Şefinizin sizin için pişireceği en güzel geleneksel Türk ve Uluslararası yiyeceklerin tadına varacaksınız. Taze meyveler daima yemeklerden sonra masanızda olacak. Mavi yolculuğunuz sırasında Türkiye’nin en iyi tatil yerlerini göreceksiniz. Eğer isterseniz, alışveriş yapabilir ve soğuk bir bira içerek dinlenebilir veya geceyi bir kulüpte sona erdirebilirsiniz. Tatiliniz daha keyifli hale getirmek istiyorsanız, sizin için organize edeceğimiz kara turlarımıza katılıp Türkiye'nin muhteşem doğası ile bazı antik kentleri görebilirsiniz.

Size beklediğinizden daha iyi bir tatil geçireceğinizi temin ederiz. Bunun asla kaçırmak istemeyeceğiniz bir fırsat olduğunu lütfen unutmayın.
Angelo-II
Göcek, Fethiye
info@angeloyachting.com Telefon : 0 535 817 7643
Faks : 0 252 613 3413
© DECOM Tasarım,2013